BRATKOWSKI Roman

BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA

Zachód słońca w Wenecji (1942)

Technika:olej, płótno
Wymiary:69,5 x 100 cm
78 x 108,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "R. Bratkowski"
Datowany p.d.: "1942"
Widoczne zabrudzenie malatury.