BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zachód słońca w Wenecji (1942) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 69,5 x 100 cm 78 x 108,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "R. Bratkowski" Datowany p.d.: "1942" Widoczne zabrudzenie malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |