BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Wesele krakowskie

Technika:olej, płótno naklejone na sklejkę
Wymiary:44 x 62 cm
60 x 77,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "RBreitenwald"