BREITENWALD Roman

BREITENWALD Roman BIOGRAFIA

Wesele Krakowiaków

Technika:olej, płótno
Wymiary:59,5 x 80 cm
78 x 96,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "RBreitenwald"