ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret (2011)
Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 80 cm
139 x 97,5 cm (wymiary z oprawą)