ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Portret (2011)

Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 80 cm
139 x 97,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.g.: "RZ|11"
Praca reprodukowana w publikacji Małgorzaty Palki "Ona po prostu zniknęła".