ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

W błękitnym pokoju (1998)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 38 cm
80,5 x 63,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.g.: "‧ R ‧ Z ‧ | ‧ 98 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 1998 ‧ OLEJ ‧"