LIPEŻ Romana

LIPEŻ Romana BIOGRAFIA

Martwa natura z prymulkami (1964)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Lipeż 1964"
Na odwrocie odręczna metka z opisem obrazu oraz metka z krakowskiego Biura Wystaw Artystycznych.