WYPYCHOWSKI Romuald

WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA

Przekupki (1967)

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:31,5 x 24 cm
35 x 28 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "RW 67"