WYPYCHOWSKI Romuald

Romuald Wypychowski - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Romualda Wypychowskiego. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcje [kontakt]

WYPYCHOWSKI Romuald
WYPYCHOWSKI RomualdWYPYCHOWSKI RomualdWYPYCHOWSKI Romuald
Tytuł:Przekupki (1967)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:31,5 x 24 cm
35 x 28 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "RW 67"
Sprzedane:XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)
Cena wywoławcza:500 zł
Cena uzyskana:500 zł
WYPYCHOWSKI Romuald
WYPYCHOWSKI RomualdWYPYCHOWSKI Romuald
Tytuł:Katedra Wawelska (1956)
Technika:akwarela, ołówek, karton
Wymiary:29 x 27,2 cm
41,5 x 32 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "R. Wypychowski"
Opisany na odwrocie "Wawel | 1956"

WYPYCHOWSKI Romuald
Tytuł:Krakowskie podwórze (1951)
Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33 x 31,5 cm
53 x 43 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "R. Wypychowski 951"

ROMUALD WYPYCHOWSKI

Romuald Wypychowski urodził się w 1901 roku, zmarł w 1981 roku. Studiował malarstwo w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Twórczość Romualda Wypychowskiego

Romuald Wypychowski posługiwał się techniką olejną i akwarelą. W swojej twórczości podejmował różną tematykę, malował pejzaże, weduty, a także martwe natury oraz karykaturalne studia postaci, zwykle ludzi zaobserwowanych na ulicach. W twórczości Romualda Wypychowskiego wyczuwalne są wpływy koloryzmu.

Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła sztuki, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Romualda Wypychowskiego w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY ROMUALDA WYPYCHOWSKIEGO