WYPYCHOWSKI Romuald

WYPYCHOWSKI Romuald BIOGRAFIA

Bukiet piwonii

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
78 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "RWypychowski"
Na odwrocie fragment metki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych.