PAPROCKI Ryho

PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA

17 (2004)

Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 90 cm
125,5 x 94,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "PAPROCKI R 04" (w kółku)
Sygnowany i opisany na odwrocie.