GAWLIKOWSKI Ryszard

GAWLIKOWSKI Ryszard BIOGRAFIA

Portret dziewczynki

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 40 cm
68,5 x 49 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: „R.Gawlikowski"