DALI Salvador BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Smocze jabłko (Pomme dragon) |
| Technika: | litografia barwna, papier, ed. 58/200 |
| Wymiary: | 57 x 36 cm (odcisk płyty) 75 x 55 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali" Opisana ołówkiem l.d.: "58/200" Więcej o pracach z cyklu "Flordali - Les Fruits" w artykule na blogu [ZOBACZ] | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |