DALI Salvador

DALI Salvador BIOGRAFIA

Leda Atomica

Technika:litografia, papier, ed. 125/300
Wymiary:58 x 43 cm (wymiary grafiki)
75 x 55 cm (wymiary arkusza)
77,5 x 57,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali"
Opisana ołówkiem l.d.: "125/300"
Grafika opatrzona suchą pieczęcią artysty (l.d.).