GLÜCKLICH Simon

GLÜCKLICH Simon BIOGRAFIA

Kobieta w czerwonej chuście

Technika:olej, tektura
Wymiary:41 x 29 cm
46 x 34 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Glücklich"