JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Brzeg Bałtyku (1932)

Technika:gwasz, tektura
Wymiary:50 x 69,5 cm
69 x 88,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1932"
Na odwrocie dwie pieczątki autorskie Sotera Jaxa-Małachowskiego.
Na odwrocie pieczątka krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.