BATOWSKI KACZOR Stanisław

BATOWSKI KACZOR Stanisław BIOGRAFIA

Malwy przed bieloną chatą

Technika:olej, sklejka
Wymiary:19 x 25 cm
26 x 32 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S Batowski"