BATOWSKI KACZOR Stanisław

BATOWSKI KACZOR Stanisław BIOGRAFIA

Pod pomnikiem (1924)

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 34,5 cm
33,5 x 43,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Batowski 1924"