BATOWSKI KACZOR Stanisław

BATOWSKI KACZOR Stanisław BIOGRAFIA

Na placu targowym (1925)

Technika:olej, płótno
Wymiary:27 x 38 cm
36 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Batowski | 1925"
Widoczne przebicie płótna (p.d.).