BATRUCH Stanisław

BATRUCH Stanisław BIOGRAFIA

Mirabel de Provence (1981)

Technika:pastel, papier
Wymiary:43,5 x 53 cm (w świetle passe-partout)
67 x 77 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "St. Batruch 81"
Opisany śr.d.: "Mirabel de Provence"