CHRZĄSZCZ Stanisław
| Tytuł: | Hucułka ze świecą |
| Technika: | gwasz, akwarela, pastel, papier |
| Wymiary: | 69,5 x 49 cm 77,5 x 57 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Chrząszcz" | |
| Sprzedane: | VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |