CHRZĄSZCZ Stanisław
Tytuł: | Hucułka ze świecą |
Technika: | gwasz, akwarela, pastel, papier |
Wymiary: | 69,5 x 49 cm 77,5 x 57 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "St. Chrząszcz" |
Sprzedane: | VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) |
Cena wywoławcza: | 3000 zł |
Cena uzyskana: | 3000 zł |