CHRZĄSZCZ Stanisław

CHRZĄSZCZ Stanisław BIOGRAFIA

Hucułka ze świecą

Technika:gwasz, akwarela, pastel, papier
Wymiary:69,5 x 49 cm
77,5 x 57 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Chrząszcz"