DZIEMAŃSKI Stanisław

DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Hala Gąsienicowa

Technika:akwarela, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 70 cm
64,5 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI"