DZIEMAŃSKI Stanisław

DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Zima w Tatrach (1935)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 70 cm
70,5 x 90,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI 1935."