DZIEMAŃSKI Stanisław

DZIEMAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Krokusy na polanie tatrzańskiej (1930)

Technika:akwarela, gwasz, tektura
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
67,5 x 87,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "ST. DZIEMAŃSKI 930."
Opisany na odwrocie: "Krokusy koło Starego Sz[nieczytelne]"