GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż tatrzański (1927)

Technika:olej, tektura
Wymiary:28,5 x 37,5 cm
43,5 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "ST. GAŁEK | 1927"