GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Zima

Technika:olej, tektura
Wymiary:29 x 39,5 cm
41 x 53 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK"