GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Baca w Tatrach

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 51 cm
50 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK"