GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Widok na Giewont

Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:27,6 x 37,7 cm
47,5 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK"