GAŁEK Stanisław

GAŁEK Stanisław BIOGRAFIA

Panorama Tatr

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49,5 cm
47,7 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. GAŁEK"
Opisany na odwrocie: "73. | St. Gałek"