GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Przy ognisku

Technika:akwarela, karton
Wymiary:26 x 32,5 cm (w świetle)
34,5 x 41 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „S. Gibiński”