GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Na polowaniu

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:23,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
38 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"