GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Przed kościołem

Technika:akwarela, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:68,5 x 48,7 cm (w świetle oprawy)
86 x 66 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"