GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Przed polowaniem

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, karton naklejony na tekturę
Wymiary:48,5 x 70 cm
62 x 84 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"