GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Jesień - przed kościołem

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 49,5 cm
50 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"