GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Jesienią przed kościołem

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:34,4 x 24,8 cm
49 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"