GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Na zalanej łące

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25 x 34,5 cm
39 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"