GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

W polu

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25 x 34,5 cm
34,5 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"