GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Myśliwi na polowaniu

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35 x 50 cm
48 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"