GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Polowanie - myśliwi przy ognisku

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
60 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"