GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Na wiejskiej drodze

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:34,5 x 49,5 cm
47,5 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"