GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Przed kościołem

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:25 x 35 cm
36 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"