GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Polowanie

Technika:akwarela, gwasz, ołówek, karton
Wymiary:49 x 69 cm
67,5 x 87,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"
Widoczne zabrudzenie malatury oraz uszkodzenia ramy.