JANOWSKI Stanisław

JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Grobowiec marabuta w Tunisie (1931)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:53 x 36 cm (w świetle passe-partout)
75 x 56 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Janowski | Tunis 1931"
Na odwrocie metka z opisem: "Autor: Stanisław Janowski | Grobowiec świętego (Marabout) Tunis"