JANOWSKI Stanisław

JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Cento Fontane w ogrodach Villa d'Este w Tivoli (1925)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:33,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
53 x 43,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Janowski"
Opisany p.d.: "Tivoli - villa d’Este 1925 | (cento fontane)"