JANOWSKI Stanisław

JANOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Przełom Dunajca

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:32 x 47 cm
38 x 53 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St Janowski"