KAMOCKI Stanisław

KAMOCKI Stanisław BIOGRAFIA

Tatry - widok na Giewont

Technika:olej, tektura
Wymiary:35,5 x 50,5 cm
49 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "StKamocki"
Opisany wtórnie na odwrocie.