KAMOCKI Stanisław

KAMOCKI Stanisław BIOGRAFIA

Kopy siana

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49,5 cm
50 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "StKamocki"
Opisany na odwrocie: "S. KAMOCKI | KOPY SIANA"