KARPIK Stanisław

KARPIK Stanisław BIOGRAFIA

Zaułek

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 50 cm
80 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "SKarpik"
Opisany na odwrocie: "ST. KARPIK"
Opisany na blejtramie: "PLENER"; "PILICA ZAUŁEK"; "ST. KARPIK"