KARPIK Stanisław

Stanisław Karpik - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Stanisława Karpika. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

KARPIK Stanisław
KARPIK StanisławKARPIK Stanisław
Tytuł:Pejzaż z Podgórza - kamieniołomy
Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 77 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "SKarpik"
Opisany na blejtramie: "STANISŁAW KARPIK | KRAKÓW"; "PEJZAŻ II"; "PODGÓRZE KAMIENIOŁOMY"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]
KARPIK Stanisław
Tytuł:Zaułek
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 50 cm
80 x 60 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "SKarpik"
Opisany na odwrocie: "ST. KARPIK"
Opisany na blejtramie: "PLENER"; "PILICA ZAUŁEK"; "ST. KARPIK"
Sprzedane:XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki (29 XII 2023)
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:1400 zł
KARPIK Stanisław
Tytuł:Zaułek krakowski - ul. św. Tomasza
Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 50 cm
80 x 60 cm (z oprawą)
Opisany na blejtramie: "ST. KARPIK."; "ZAUŁEK V KRAKÓW"

STANISŁAW KARPIK

Stanisław Karpik urodził się 11 listopada 1920 roku w Stanisławowie, zmarł 5 stycznia 2006 roku w Krakowie. Studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, w pracowniach Zygmunta Radnickiego oraz Wojciecha Weissa. Po ukończeniu studiów osiadł w Krakowie. W latach 50. artysta związał się z ogólnopolską grupą "Zachęta".

Malarstwo Stanisława Karpika

Stanisław Karpik w swojej twórczości podejmował głównie tematykę portretową oraz pejzażową. Wielokrotnie w malarstwie tego artysty powracały nastrojowe krakowskie weduty.

Stanisław Karpik - kolekcje i wystawy

Aktualnie obrazy autorstwa Stanisława Karpika można znaleźć w licznych kolekcjach prywatnych oraz publicznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Artysta prezentował swoje prace na wielu wystawach.Poszukujemy prac

Przyjmujemy obrazy Stanisława Karpika na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki Stanisława Karpika.
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Stanisława Karpika, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Stanisława Karpika w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].

NIEDOSTĘPNE OBRAZY STANISŁAWA KARPIKA